Дмитро Підручний приніс першу медаль збірній України на ЧЄ з біатлону

26 февраля 2020 г., 18:58:00   1036   0

Дмитро Підручний

Капітан збірної України Дмитро Підручний завоював медаль в першій же гонці на чемпіонаті Європи з біатлону, який стартував 26 лютого в білоруських Раубічах.

Про це повідомляється в Twitter змагань, пише РБК.Україна.

Українець фінішував третім в новій дисципліні – суперспринті. Від золота його відокремили лічені міліметри. На фініші Дмитро програв білорусу Сергію Бочарникової лише 0,5 секунди. Друге місце зайняв чех Адам Вацлавік.

Підручний став триразовим призером чемпіонатів Європи. Раніше біатлоніст брав золото в змішаній естафеті в Ріднау-2018 і ставав другим в естафеті в Отепяя-2015.

Суперспринто є новою дисципліною біатлонних змагань. Перший раз її задіяли ще в минулому сезоні, на заключному етапі.