У МОЗ підрахували смертність від коронавірусу в Україні

18 октября 2020 г., 20:06:00   35   0

У МОЗ підрахували смертність від коронавіруса в Україні


За офіційними даними, смертність від COVID-19 в Україні в останні місяці є однією з найнижчих в світі.


Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначив, що в Україні летальність від Covid-19 становить близько 2%, інформує UAINFO.org.


"Два відсотки летальність в Україні. При тому, що Україна не переглядала показників за підрахунком летальних випадків... Ми говоримо про кількість летальних випадків, зафіксованих щодня в оперативній статистиці. Тобто людина померла, і якщо у неї була діагностована коронавірусна хвороба, вона потрапляє в нашу статистику. Не внаслідок коронавірусної хвороби, а коли помер з коронавірусною хворобою. І у нас всерівно летальність сьогодні вже менша 2%", - розповів Ляшко "Радіо Свобода".


За словами Ляшка, в світі летальність зменшилася з 7% до 3%. Це сталося завдяки тому, що медики з часом знайшли правильні підходи при виведенні заражених з критичного стану. При цьому за офіційними даними, смертність від COVID-19 в Україні в останні місяці є однією з найнижчих в світі.


Читайте також: Ляшко сказав, скільки випадків коронавірусу на добу зможе витримати Україна


Він нагадав, що в березні в Україні говорили про летальність на рівні 5,1%, на початок квітня вже називали цифру в 3%, а на кінець квітня - 2,5%. Відтоді цей відсоток переважно зменшувався, хоча на початку червня знову піднімався до 3%.


При цьому центр даних про коронавірус Інституту Джонса Хопкінса в США, який є провідним інститутом в світі зі збору статистики про Covid-19, ще на початку цього тижня приводив для України рівень летальності в 1,9%.


Ляшко уточнив, що дані по різних країнах істотно різняться - і через різний підхід до підрахунків, і через можливості в протистоянні хвороби, а також через різні методики оцінки рівня летальності.


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте