Вибори-2020: після розгромного програшу «Слуги народу» на Сумщині, депутат ВР Ігор Гузенко намагається «переписати» результати волевиявлення

18 ноября 2020 г., 18:12:00   1373   0

Вибори-2020: після розгромного програшу «Слуги народу» на Сумщині, депутат ВР Ігор Гузенко намагається «переписати» результати волевиявлення

Третій тиждень в містечку Буринь, що на Сумщині, не можуть оприлюднити офіційні результати місцевих виборів. Причина: тотальний програш провладної партії та спроба сфальсифікувати волевиявлення людей.

Вибори в Бурині, як і у всій Україні, відбулись 25-го жовтня. До 6 листопада тривали спроби заблокувати встановлення та оголошення результатів. Так, наприклад, поліція намагалась вилучити протоколи з дільниць, а голова територіальної виборчої комісії Зоя Криводід, як могла, блокувала процес.

«Про вибори. Такого треша як на місцевих виборах 2020 до Буриньської ОТГ я ще не бачив. Результати виборів були оголошені  в районі 22 години 06.11.2020. Для порівняння Київ, де проживає декілька мільйонів людей справився з цією задачею до 15 години 06.11.2020 року, а в Буринському районі проживає біля 25 тис. людей з них проголосувало до 9 тис . людей. Голова  Буринської ТВК Зоя  К. робила все , щоб зірвати встановлення результатів виборів. Так  приблизно о 18 годині заявила, що бланків для протоколів немає!  Бланки  роздрукували через приватну друкарню ближче до 22 години!  Тобто голова БуринськоЇ ТВК зранку 06.11.2020 навіть не планувала встановлювати результати виборів! Під час роботи комісії постійно бігала консультувалась незрозуміло з ким.  А вже під час кінцевого голосування за встановлення результатів виборів утрималась від голосування за чи проти, разом з іншими двома членами комісії, але здоровий глузд інших членів комісії переміг і  результати виборів було проголосовано», - пише у Фейсбуці перший заступник Буринського міського голови Євген Базима.

Згідно з оголошеними результатами, абсолютну більшість у Буринській об’єднаній територіальній громаді отримала «Батьківщина» - понад 40% (усього 26 депутатів). Тоді як «Слуга народу» фінішувала третьою, лише з 4-ма обранцями.

Після оголошення результатів почались спроби заблокувати встановлення офіційних результатів. До Сумського окружного адміністративного суду звернулись з позовом щодо бездіяльності Буринської ТВК. Суд став на сторону позивача, і ЦВК вирішила розпустити комісії і утворити її заново. До нового складу ТВК увійшли аж 5-ро кандидатів у депутати до Буринської ОТГ.

«Це прямий конфлікт інтересів! Як може кандидат в депутати об`єктивно та неупереджено діяти як член ТВК?! Ніяк! Адже він прямо зацікавлений в результатах виборів. До речі ст.34 Виборчого кодексу прямо забороняє кандидатам в депутати бути членами виборчої комісії. 11.11.2020  перше засідання нової комісії не відбулось - колишня голова Буринської ТВК печатку, документацію, та ключі  від приміщення не передала. Члени ТВК від зелених та їх спільників не з`явились. По суті відбувається правовий бєспредєл», - розповідає Євген Базима.

18 листопада нова голова Буринської ТВК  Булава Л.Г.  поставила на голосування питання про часткове перерахування голосів, а саме по с.Степанівці та с.Жуківці. Місцеві вказують: бюлетені у цих селах зберігались в неопломбованих приміщеннях, і було здійснено «вкид» «нових» бюлетенів. Перерахунок потрібен аби продемонструвати невідповідність даних в протоколах з наявною кількістю бюлетенів. А це дасть змогу «зеленим» та їхнім спільникам оголосити повний перерахунок, а можливо і перевибори.

«Зрозуміло, що весь цей цирк зі зміною голів Буринської ТВК та членів комісій може робити людина , яка має виходи на ЦВК і на правоохоронну систему. Чи випадково представники народного депутата приїхали в Буринь , думаю ні. Питання про заміну членів комісії та голови ТВК  вирішується в Києві, а отже всі ниточки ведуть в Київ.  Кому вигідно  і хто має можливість? Питання: а чим дії партії «слуга народу» кращі, ніж дії Лукашенка в Білорусі», - продовжує Базима.

За «цирком» в Бурині ймовірно стоїть нардеп Максим Гузенко, розповідає депутат Сумської обласної ради Семен Салатенко. Причина: Гузенко має в Буринській ОТГ «економічний» інтерес, а саме півтори тисячі гектарів сільськогосподарських угідь в селі Дяківка. За інформацією видання «Чесно», Гузенко  увійшов у топ-10 депутатів Верховної Ради, які задекларували найбільше земельних ділянок. Займається аграрним бізнесом. Директор та власник ТОВ «Агрохім-Партнер», фермерського господарства «Натон», засновник ТОВ «Агро Контур» та кількох інших аграрних підприємств.

Фактично у Бурині на Сумщині коаліція «Слуги народу», Євросолідарності та колишніх регіоналів, за якими експерти вбачають народних депутатів Ігоря Молотка, Андрія Деркача та Ігоря Гузенка, а також екс-заступника голови СБУ Владислава Бухарєва, намагається піддати ревізії позицію виборців прикордонного краю, створюючи пояс нестабільності на північному сході України.

Источник: Все новости от

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?







Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте