Скільки українців може померти від коронавірусу до Нового року: названо страшну цифру

22 ноября 2020 г., 14:30:00   41   0

Скільки українців може померти від коронавірусу до Нового року: названо страшну цифру


Епідемія коронавірусу набирає обертів, тому до кінця 2020 року в Україні може померти до 33 тисяч людей.


Такі дані навела Київська школа економіки, інформує UAINFO.org.


Поширення вірусу у Європі впродовж минулого тижня стабілізувалося, але захворюваність в Україні на COVID-19 стрімко росте.


Експерти попереджають, що нинішній об'єм тестування населення не дозволить контролювати ситуацію.


Читайте також: Тодуров: Людей хоронят без панихид в пластиковых пакетах. Наденьте эти чертовы маски!


"Система тестування в Україні виведена з ладу — Україна не контролює поширення вірусу та ледве встигає діагностувати випадки пацієнтів, які вже знаходяться в лікарнях. Про це говорять цифри. Щоб взяти під контроль поширення COVID-19 при 11 000 нових випадків на добу слід проводити 220 000 ПЛР-тестів щодня. Теперішній рівень тестування — в середньому 40 000 ПЛР-тестів на добу — достатній для контролю ситуації при 2 000 нових випадків на день", - зазначив керівник Центру економіки охорони здоров’я КШЕ Павло Ковтонюк.


Зараз неконтрольований спалах коронавірусу зафіксований одразу у дев'яти регіонах: Запорізькій, Сумській, Київській, Волинській, Рівненській, Івано-Франківській, Житомирській, Хмельницькій, Чернівецькій областях та місті Києві.


За розрахунками КШЕ, якщо країна буде дотримуватися карантину вихідного дня, до кінця 2020 року від COVID-19 можуть померти до 33 тисяч людей.


Читайте також: "Это самое страшное, что может быть". Реальна ли угроза "сортировки" больных короновирусом в Украине, – мнение медиков???????


"Ми розглянули три сценарії дії карантину вихідного дня. Зелений сценарій — найоптимістичніший та на нашу думку малоімовірний у теперішніх умовах. Він прогнозує 17 000 смертей при умові негайного введення локдауна по всій території України. Жовтий сценарій, 26 000 смертей, можливий при умові, що карантин вихідного дня спрацює. Чорний сценарій — 33 000 смертей від ковіду — відіграється якщо існуючий карантин не спрацює. Критичне навантаження на лікарні можливе в грудні 2020 року", — попередив старший дослідник Київської школи економіки Юрій Ганиченко.


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Читайте еще

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте