Перемога в конкурсі стрільців і невдалий фініш: як українські біатлоністи виступили в Різдвяній гонці

28 декабря 2020 г., 22:22:00   1178   0

Перемога в конкурсі стрільців і невдалий фініш: як українські біатлоністи виступили в Різдвяній гонці<br><br>  Дмитро Підручний виступав за Україну / фото biathlon.com.ua

28 грудня в німецькому Рупольдингу пройшла щорічна біатлонна "Різдвяна гонка".

Україну в гонці представляли Дмитро Підручний і Віта Семеренко.

Перед початком гонки Підручний виграв конкурс стрільців. Українець зумів стати найкращим у цьому змаганні другий рік поспіль.

Першим етапом гонки був мас-старт, в ході якого учасники пройшли загалом вісім кіл, і кожен представник команди чотири рази виходив на стрільбище.

Український дует за підсумками мас-старту фінішував на п'ятому місці, хоча спочатку тримався в трійці лідерів.

Далі на учасників чекала гонка переслідування зі зменшенням гандикапів у два рази. На жаль, поборотися за медалі Україні не вдалося. Підручний і Семеренко фінішували дев'ятими з десяти учасників при тому, що шведський дует зійшов з дистанції.

Читайте також: Біатлон: Прима і Підручний фінішували в заліковій зоні в спринті на другому етапі Кубка світу

Різдвяна гонка. Результати

1. Євгенія Павлова / Матвій Єлісєєв (Росія) - (3 промахи в мас-старті + 2 в ГП) 33:06,4