В ООН сьогодні заплановані дебати щодо ситуації на Донбасі та в Криму

23 февраля 2021 г., 11:27:00   31   0
В ООН сьогодні заплановані дебати щодо ситуації на Донбасі та в Криму

У вівторок, 23 лютого, в Генасамблеі? ООН заплановані дебати з пункту порядку денного “Ситуація на тимчасово окупованих територіях Украі?ни”, передає УНН.


Деталі


Так, відповідно до порядку денного, дебати заплановані на 10:00 за місцевим часом — 17:00 за Києвом.


Раніше у Міністерстві закордонних справ повідомляли, що Україна в межах дебатів винесе на обговорення інформацію про протиправну діяльність РФ на тимчасово окупованих територіях, зокрема щодо випадків незаконних обшуків і затримань, які відбулись в Криму 17 лютого.


Варто також зазначити, що, за повідомленням МЗС, 23 лютого в межах сегменту високого рівня Ради ООН з прав людини відбудеться міністерська дискусія “Міжнародна відповідь на порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму, Україна”.


Співорганізаторами заходу, основною темою якого стане презентація Кримської платформи, виступили Україна, Латвія, Литва, Польща, Туреччина.


В обговоренні ситуації з правами людини в тимчасово окупованому Криму запланована участь міністрів закордонних справ України, Латвії, Литви, Польщі, високого представника Державного департаменту США, заступників МЗС Туреччини та Грузії, представників низки інших держав-членів ООН.


Початок заплановано на 15:30 за Києвом.


Що було раніше


На початку місяця стало відомо, що Рада Безпеки ООН 11 лютого планує провести засідання у зв’язку з шестиріччям підписання комплексу заходів щодо виконання Мінських угод. Ініціатором і?і? проведення виступила Росія.


На заході виступив перший президент України, Глава Української делегації для участі в ТКГ Леонід Кравчук. Він заявив, зокрема, що Російська Федерація перетворила тимчасово окуповані окремі райони Донецької і Луганської областей, а також півострів Крим, у свій великий військовий форпост.

Полный текст материала с ФОТО и ВИДЕО читайте на нашем сайте.

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте