В Німеччині бізнесмена кинули за ґрати за порушення санкцій проти Росії – Bild

05 марта 2021 г., 12:28:00   47   0
В Німеччині бізнесмена кинули за ґрати за порушення санкцій проти Росії – Bild

Підприємець продав виробничу техніку російскій компанії, яка входить в структуру російського виробника зброї "Алмаз-Антей".

Ця угода точно не була того варта! В Німеччині суд виніс вирок 41-річному підприємцю з міста Аугсбург. Високий регіональний суд визнав його винним у порушенні санкцій, запроваджених проти Росії за окупацію Криму й військове вторгнення на схід України.

Як пише Bild, чоловік продав 15 фрезерних верстатів російському виробнику зброї. Тож тепер він проведе 3,9 років у в’язниці-

На додачу, 8 мільйонів євро, отримані від російського клієнта, будуть конфісковані. Ще один обвинувачений - 40-річний торговельний представник в Росії - отримав від суду два роки умовно за сприяння цій угоді.

Отримувачем німецьких верстатів виступило російське конструкторське бюро "Новатор", яке розробляє зенітні ракети дальнього радіусу дії. Воно належить державній оборонній компанії "Алмаз-Антей". Bild нагадує, що ЄС запровадив санкції проти Росії, щоб покарати її за війну проти України й окупацію Криму.

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте