Олімпійських чемпіонів з Росії позбавили нагород за допінг

08 апреля 2021 г., 19:21:00   34   0

Олімпійських чемпіонів з Росії позбавили нагород за допінг<br><br> Андрій Сильнов / фото eurosport.ru


Російських олімпійських чемпіонів з легкої атлетики Наталію Антюх та Андрія Сильнова позбавили усіх титулів та нагород за допінг. А також відсторонили від змагань на 4 роки.


Про це повідомляє пресслужба Спортивного арбітражного суду - CAS, інформує UAINFO.org з поситланням на УНІАН.


Суд відхилив апеляції Наталії Антюх та Андрія Сильнова, залишивши в силі попередній вердикт. Спортсмени дискваліфіковані на чотири роки за порушення антидопінгових правил. 


Рішення набуває чинності з 7 квітня 2021 року. У Антюх анулюються результати, які вона демонструвала з 30 червня 2013 року, у Сильнова - з 8 липня 2013 року. Починаючи з цих термінів у них забирають всі титули, нагороди, медалі, очки, призові місця та кошти виграні на змаганнях.


Читайте також: WADA призупинило ліцензію антидопінгової лабораторії в Москві


36-річний Сильнов завойовував золото в стрибках у висоту на Олімпійських іграх у Пекіні 2008 року, а 39-річна Антюх була першою в бігу на 400 м з бар'єрами на Лондонській Олімпіаді 2012 року.


Читайте також: Росіяни знайшли, чим замінити свій заборонений на міжнародних змаганнях гімн – і тут не обійшлося без України


Нагадаємо, що в лютому російським спортсменам не надали нейтральний статус і відповідно вони не зможуть виступити на чемпіонаті Європи-2021 з легкої атлетики в приміщенні. 


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Читайте еще

Последние новости
Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте