У Північній Кореї заборонили чорні плащі: "символ влади" Кім Чен Ина знімають з людей просто на вулицях

25 ноября 2021 г., 13:40:00   10   0

https://uainfo.org/blognews/1637836215-u-pivnichniy-koreyi-zaboronili-chorni-plashchi-simvol-vladi-.html


У Північній Кореї заборонили чорні плащі, як шкіряні, так і зі штучних матеріалів. Цей вид верхнього одягу прирівняли до "символу влади" Кім Чен Ина. Тому поліція знімає плащі з людей, які зважилися їх надягати, прямо на вулицях.


Про це повідомляє Radio Free Asia, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.


Влада Північної Кореї вважає, що люди не можуть носити чорні плащі, бо це є "неповажним наслідуванням модному вибору" Кім Чен Ина. Шкіряні тренчі стали популярними у 2019 році після того, як лідер країни почав їх носити.


Спочатку плащі імпортували в Північну Корею з Китаю, їх купували тільки багаті люди, адже вартість тренчів дуже висока. Однак незабаром в самій країні почали виробляти таку верхній одяг зі штучного матеріалу, що істотно відбилося на ціні. В результаті плащі почали носити багато мешканців Північної Кореї. 


У відповідь на це влада країни наказала поліції вилучати плащі у людей. Правоохоронці знімають одяг з громадян прямо на вулицях. Крім цього, верхній одяг конфісковують у продавців.


Читайте також: Голодающим северокорейцам сказали "есть меньше" несколько лет


Ситуація ускладнилася після того, як шкіряний чорний плащ надів не тільки Кім Чен Ин. У січні цього року на військовому параді всі високопоставлені чиновники країни з'явилися в аналогічному верхньому одязі. Після цього мода на тренчі зросла ще сильніше.


У чорному шкіряному плащі з'явилася також і сестра Кім Чен Ина, яка може стати наступним правителем Північної Кореї. Через це тренч прирівняли до "символу влади" в країні. Тому поліція влаштувала репресії - тепер гоніння на людей в чорних шкіряних плащах посилилися. 


Читайте також: Поработали над имиджем: Ким Чен Ын похудел на 20 килограммов – разведка


Громадяни Північної Кореї обурені забороною на тренчі. Вони стверджують, що купили плащі на свої гроші, тому ніхто не має права відбирати у них одяг. Однак поліція вважає, що люди не можуть носити тренчі, бо це нібито "кидає виклик авторитету вищої гідності". 


Шкіряні плащі в Північній Кореї коштують для простих мешканців дуже дорого. Тренч з натуральної шкіри можна купити за 34 долари (близько 900 гривень), а зі штучної - 16 доларів (трохи більше ніж 400 гривень). І це в той час, коли середня зарплата жителя країни у 2021 році еквівалента вартості одного плаща з натуральної шкіри. 


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте