Огляд блогосфери від UAINFO. 16 серпня 2017

16 августа 2017 г., 21:00:00   1478   0

Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 16 серпня


Професіонали по-польськи: "покращення" польсько-українських відносин триває


Польська дипломатія не перестає дивувати. Ось – одна із працівників польського посольства інформує Urbi et Orbi про річницю взяття Києва Болесловом Хоробрим у 1018 році і легендарне пощерблення меча Щербеця. Навіщо поширювати міфи? Меч, відомий під назвою Щербець, був виготовлений орієнтовно у ХІІІ столітті. Золотих воріт 1018 року просто не було, Ярослав Мудрий збудував їх пізніше. Тому Болеслав Хоробрий, Золоті ворота й історичний Щербець ніколи не перентиналися в одному місці в один і той самий час. Але цей історичний фейк століттями використовували польські королі для обґрунтування претензій на Київ, а меч — був перетворений на інсигнію, яку використовували під час коронацій. Нещодавно польський уряд запропонував у новому дизайні закордонних паспортів умістити зображення львівського Цвинтаря орлят.


Чому в нас не виходить зі "Стіною" на кордоні з Росією. ФОТО


Як пересічний громадянин шиє себе ж у дурні


Отже, пересічний громадянин вітає, коли ті, що крадуть гроші, переслідують тих, хто їм заважає. Отже, пересічний громадянин вітає, коли крадуть гроші державного бюджету = гроші платників податків (а він сам також платник податків) і переслідують тих, хто заважає красти. Отже, пересічний громадянин вітає, коли крадуть його гроші та переслідують тих, хто заважає красти його гроші. У цьому місці мені важко утриматися від ярликів. Тому що виходить, що пересічний громадянин ідіот. Де логічна помилка? Тільки не треба кричати про грантоїдів та американських шпигунів. Скажіть, де логічна помилка? З яким твердженням (під яким номером) ви не згодні й чому?


Чому Захід допомагає Україні й чого нам не обійтися без його допомоги


Якщо самі українці не цінують власну мову, то звідки зв’явиться повага до неї в іноземців?


У Литві на вулиці не побачиш надписів російською мовою. Усе литовською! Старші люди, молодь – спілкуються литовською. Хоча подекуди можна й почути російську від літніх людей. А діти віком до 13 років уже й не знають російської як такої. Журнали моди, журнали про зірок – глянцеві – також литовською. Литовською розмовляють близько 3 мільйонів людей, що за українськими мірками зовсім мало! У музеях Литви інформація про експозиції польською, російською, чеською, словацькою, але не українською. Чешка пишається, що їхня країна після десятиріч поневолення СРСР майже не говорить російською, але українці часто не розуміють, чому вона цим пишається. За місяць у Литві я побачив, наскільки слабке становище українською мови. 


В Івано-Франківську знайшли масове поховання жертв НКВС


Київ увійшов до десятки найгірших для життя міст за версією The Economist


Укладачі рейтингу зазначають, що Київ належить до тих міст, які раніше мали непоганий рейтинг, але втратили позиції через падіння рівня працездатності. Тож українську столицю порівнюють з лівійським Тріполі та Коломбо на Шрі-Ланці. Серед десяти найгірших міст Київ –найкращій, загалом посідаючи в рейтингу 131-е місце. За ним – камерунська Дуала, зімбабвійське Хараре та пакистанське Карачі. Найгіршим визнали сирійський Дамаск. Найпридатнішим для проживання назвали австралійський Мельбурн, за ним – австрійський Відень і канадський Ванкувер.


Источник: Все новости от

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?







Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте