Усі шестеро українських спортсменів здобули залікові очки в стартовій гонці сезону з біатлону

28 ноября 2019 г., 21:48:00   1005   0

Біатлон

Усі шестеро українських біатлоністів, які в норвезькому Шушені вийшли на старт першої гонки нового сезону в Кубку IBU, фінішували серед 40 найкращих у спринті серед 115 учасників.

Найвищий результат серед "синьо-жовтих" показав Андрій Доценко, якому навіть три промахи на "стійці" не завадили стати дев’ятим, повідомляє Радіо Свобода.

13-м фінішував досвідчений Сергій Семенов, 16-м став Богдан Цимбал, 17-м – Віталій Труш, 26-м – Антон Дудченко, 37-м – Руслан Бригадир.

Переміг у гонці німець Лукас Фратцшер, другим став австрієць Гарольд Леммерер, третім – норвежець Александр-Ф’єльд Андерсен.