Чому виграш джекпоту – сумнівна удача

26 октября 2018 г., 23:12:00   1314   0

На днях американець виграв рекордний джекпот у розмірі 1,6 мільярда доларів. Але що трапиться з усіма цими грошима та їхнім "удачливим" власником? Як свідчать дослідження, доля лотерейних виграшів часто не така щаслива, як здається.


Принаймні одна людина придбала квиток із переможною комбінацією цифр і виграла рекордний джекпот в американській лотереї Mega Millions на суму 1,537 млрд доларів. Утім, переможцю, можливо, пощастило не так сильно, як здається на перший погляд.


Джекпот роздувся до цієї величезної суми після того, як з кінця липня 25 розіграшів поспіль не принесли жодної перемоги.


Читайте також: Как изменить мышление и сделать свою жизнь лучше


Це – другий найбільший лотерейний приз в історії. Рекорд було поставлено 2016 року, коли джекпот у лотереї-конкурента Powerball досяг 1,6 млрд доларів. Mega Millions також спочатку назвала суму 1,6 млрд доларів, але після підрахунку проданих квитків, вона трохи знизилася.


Шанси отримати джекпот були мізерними – близько 1 на 303 мільйони. Приміром, шанси, що у вас потрапить блискавка, у 400 разів вищі.


Навіть якщо кожен дорослий американець купить один квиток, кожен з іншою комбінацією цифр, все одно залишиться 7% вірогідності, що переможця серед них не буде, а джекпот зросте ще більше.


Втім, після того як переможця буде визначено і він отримає приз, виникає інше, цікавіше, питання: "Що станеться з усіма цими грошима і якою буде доля цього "щасливчика"?


Як показують дослідження, часто відбувається геть не те, чого можна було б очікувати.


Приз менший, ніж здається


По-перше, сума грошей, яку переможець отримає на руки, буде помітно меншою за приголомшливий розмір джекпоту.


Як повідомлялося, виграшний квиток купили у Південній Кароліні, а відтак, лотерейний податок становитиме 7%, залишаючи власнику близько 606 млн дол.


Отже, джекпот відчутно зменшиться, хоча, що й казати, сума – все одно залишається приголомшливою.


Тягар перемоги


Ми впевнені, що виграш лотереї безповоротно змінює життя. Хоча це дійсно так, як свідчать дослідження, зміни не завжди бувають на краще.


Економісти Гвідо Імбенс і Брюс Сакердоут та фахівець зі статистики Дональд Рубін у дослідженні 2001 року з'ясували, що люди, які вигравали великі суми грошей, поводилися з ними вкрай необачно.


Інші дослідження також виявили, що виграш у лотереї в кінцевому підсумку абсолютно не допомагав людям вийти зі скрутного фінансового становища, а лише трохи відклав неминуче банкрутство.


Так, одне дослідження показало, що третина лотерейних переможців ставали банкрутами.


Розтринькати таку суму?


Але як можна витратити сотні мільйонів доларів так швидко? Це, звісно, непросто.


Демографічні дослідження гравців у лотерею свідчать, що найбільше купують квитки люди у віці 30-39 років, а потім кількість охочих отримати легкі гроші поступово зменшується. Середня тривалість життя в США становить 79 років.


Отже, якщо припустити, що людина зірве джекпот десь у 35 років, в неї є близько 45 років, щоби витратити суму, яка залишиться після сплати податків, скажімо, 900 млн доларів. Це означає, що їй доведеться витрачати трохи менше за 20 млн дол. щороку або приблизно 55 тис. дол. щодня. Або навіть більше з урахуванням банківських відсотків, якщо гроші зберігатимуться на депозиті.


Читайте також: Роберт Лихи: 8 ободряющих фраз для тех, кто потерпел неудачу


Справжнє марнотратство, яке призведе до банкрутства або злиднів, означає, що в переможця лотереї взагалі не залишиться нічого від колишніх статків, окрім, мабуть, спогадів про весело проведений час.


Вам знадобиться вдача


Наукові дослідження підтверджують, що шалені гроші, які несподівано звалюються на людину, не завжди приносять удачу. Добуті таким чином статки втратити набагато легше, ніж здається на перший погляд.


Якщо ви граєте в лотерею і поки не виграли, я бажаю вам успіху. Але якщо ви зіграли і зірвали джекпот, я бажаю вам ще більшої вдачі.


І головне – пам'ятайте, несподівано ставши щасливим власником великої суми грошей, плануйте наперед і чимдуж опирайтеся такий природній спокусі витратити усе.


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Источник: Все новости от

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?







Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте