Українські тенісистки стали переможницями WTA Elite Trophy

04 ноября 2018 г., 22:08:00   1280   0

Український дует у складі Людмили та Надії Кіченок стали переможницями парного турніру серії WTA в Китаї – WTA Elite Trophy.

У фіналі змагань сестри Кіченок здолали Лідію Морозову (Білорусь) та Сюко Аоямі (Японія).

Гра, яка тривала годину та 34 хвилини, завершилася з рахунком 6:4, 3:6, 10:7 на користь українок.

Зазначимо, що для сестер Кіченок ця перемога стала першою на турнірі WTA Elite Trophy. Нагадаємо, що Українські тенісистки пробилися до фіналу турніру в Китаї Українські тенісистки пробилися до фіналу турніру в Китаї на груповій стадії Людмила та Надія виграли два матчі з двох.

"Хочу подякувати всім, хто зробив цей турнір можливим. Це неймовірні змагання і було приємно виступати на них і, звичайно ж, виграти. Хочу подякувати нашому тренеру, який підтримував нас весь цей тиждень.

Наша мрія на наступний рік – поїхати в Шеньчжень, це не так далеко звідси, і, сподіваюся, уболівальники будуть нас підтримувати там також, як і в Чжухаї", – зазначила Надія.

"Я також вдячна всім, хто нас підтримував. Сподіваюся, ми повернемося до Китаю в наступному році, але вже в Шеньчжень", – сказала Людмила.

Для сестер Кіченок перемога на цих змаганнях стала третьою, яку вони здобули разом. Призовий фонд змагань складав 2 мільйони 300 тисяч доларів.