Огляд блогосфери від UAINFO. 27 лютого 2019

27 февраля 2019 г., 21:00:00   1641   0

Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 27 лютого


Найбільша зрада, реванш і відкат назад за всі п'ять років


Схоже, що це найбільша зрада, реванш і відкат назад за всі п'ять років. З одного боку, реванш не остаточний, бо залишаються можливості за іншими статтями. З іншого боку, рішення Конституційного суду остаточні й неоскаржувані, далі фішка не йде. Я не бачу можливості в нинішніх умовах вивести на вулицю більше ніж кілька сотень людей, що суддів не переконає. Натомість доведеться спиратися на допомогу з боку міжнародної спільноти.


Реванш байдужих лицемірів: звинувачувати слід і самих себе


Кремль програв у Молдові, проте їй загрожує проросійський реванш


Проєвропейська опозиція могла би скористатися шансом, аби розділити відповідальність за країну і спробувати контролювати ведмедя в його барлозі. Але радше за все її лідери до цього не готові – як не були готові до відповідальності деякі лідери української опозиції після 2014 року. І тоді все станеться за звичним для Молдови сценарієм. Криза продовжиться, більшість з'явиться в результаті підкупу депутатів. А значить, можливість проросійського реваншу нікуди не зникне.


Простий, банальний і водночас найвищий результат Майдану


Дипломат: Путін потрапить під каток Заходу, який може зробити з Росії мокре місце


Порошенка запитали: яким чином нам треба спільно протидіяти путінській агресії і якою може бути роль України в цій спільній реакції? І якщо таке запитує кандидат на посаду президента Єврокомісії від Європейської народної партії Манфред Вебер – тобто від об’єднання всіх правоцентристських партій у Європарламенті, куди входять багато керівників урядів – то це значить, що ситуація в їхніх головах починає змінюватись. Говорити про довершеність цієї антипутінської коаліції ще не доводиться. Та процес пішов – і мене це тішить.


Чому навесні саджатимуть картоплю – попри обіцянки Зеленського



Посадити громадянина в Україні може лише суд. Система призначення суддів визначена законом, а в основі – Конституцією. Зміна системи потребує ухвалення в парламенті. Парламент зміниться восени. Таким чином, найрадикальніший і найшвидший варіант судової реформи потребує переобрання парламенту (з отриманням там більшості або створенням дієвої коаліції), зміну Конституції за два прийоми, перезапуск системи призначення суддів, нові призначення та перезапуск судів. Реалістично – щонайменше чотири роки від президентських виборів.


Два фактори, що є головною причиною високого рівня корупції в Україні


Маю стійке враження, що багато людей і справді вважають, що корупцію можна здолати без значної лібералізації економіки й не менш значного роздержавлення власності та скорочення державних видатків. Не чекайте, що корупції стане суттєво менше. Цього не буде із суто математичних причин – корупційні схеми значно дохідніші за прибутки від бізнесу, мають порівнянні обсяги можливого доходу та менш ризиковані, оскільки державний апарат і правила налаштовані на радянський лад і шкодять бізнесові.



Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Источник: Все новости от

Читайте еще

Последние новости
20 мая 2024 г.
Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?







Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте