Український боксер Євгеній Барабанов став бронзовим призером ІІ Європейських ігор у Мінську

28 июня 2019 г., 17:29:00   1452   0

Український боксер Євген Барабанов додав до медальної скарбнички збірної України на Європейських іграх 28-у медаль. Наш спортсмен виборов бронзову нагороду.

Євген Барабанов зумів добратися до півфіналу турніру, але зупинився за крок до фіналу.

У ваговій категорії до 69 кілограмів Барабанов програв росіянину Агрба Харітону. Суддівські записки показали, що росіянин виграв кожен раунд і здобув перемогу з рахунком 5:0.

Хоча під час поєдинку рефері виніс росіянину попередження. Втім, це не допомогло Євгену пробитися до фіналу.

Таким чином, боксер здобув для України 28-у медаль у Мінську. Медаль Барабанова – 10-а бронза в активі "синьо-жовтих".