Зеленському треба припинити принижуватися перед Путіним і розпочати активну роботу з НАТО, – Гончаренко

15 ноября 2019 г., 23:54:00   1114   0

Зеленському треба припинити принижуватися перед Путіним і розпочати активну роботу з НАТО, – Гончаренко

Президент Зеленський витрачає час на гонитву за Путіним і ефемерну зустріч з ним, принижуючи себе і Україну. Зеленський має зосередитись на розбудові та зміцненні співпраці з міжнародними партнерами держави, а не виконувати чергову путінську забаганку.

Про це депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко сказав у коментарі журналістам.

“Мені здається, що Зеленському треба припинити принижувати себе і країну цими спробами зустрітись із Путіним будь-де, будь-як. Бо Путін просто знущається над ним, а це означає, що знущається і над нами”, – наголосив депутат.

“Вчора Путін фактично висунув нову вимогу – закон про особливий статус Донбасу, погоджуйте його з ЛНР, ДНР, продовжуйте його термін, а без цього – немає сенсу зустрічі”, – додав депутат. Політик нагадав, що спочатку говорили, що зустріч у Нормандському форматі буде у вересні, потім у жовтні, потім в листопаді. “Я почув вчора Путіна і зрозумів, що вона буде дуже не скоро”, – зауважив він.

“Це – реально велика проблема. При цьому все нові і нові вимоги Путіна: спочатку “формула Штайнмаєра”, а насправді “формула Путіна”; потім розведення – Україна розводить війська.

Це Путін просто так “розводить” Україну. Сьогодні ще нова вимога”, – підкреслив Олексій Гончаренко. Депутат також зазначив, що президенту Зеленському треба змінювати свою позицію в цій історії і починати вибудовувати іншу стратегію.

“Потрібно починати вибудовувати військовий альянс зі Сполученими Штатами Америки. Це є абсолютно можливим. Я зробив на нього звернення, яке підписали багато депутатів, що нам потрібно вимагати статусу основного союзника поза НАТО”, – наголосив політик.

За його словами, такий статус мають 18 країн, остання країна, яка його отримала в цьому році – Бразилія. “І Україна могла би бути однією з таких країн. Треба над цим працювати”, – вважає Олексій Гончаренко. Водночас він констатував, що поки що жодного руху в цьому напрямку українська дипломатія не робить. “І це помилка”, – зазначив він.


Источник: Все новости от

Читайте еще

Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?







Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте