Повинні самі розповісти свою історію. Холлі Беррі відмовилася від ролі трансгендера після негативу у мережі

07 июля 2020 г., 21:30:00   27   0

Повинні самі розповісти свою історію. Холлі Беррі відмовилася від ролі трансгендера після негативу у мережі


Американська актриса Холлі Беррі  була змушена відмовитися від ролі в новому фільмі, де збиралася зіграти трансгендерного персонажа.


Ще в п'ятницю, 3 липня, в лайв-інтерв'ю в Instagram, актриса розповіла, що готується до ролі у фільмі, який ще офіційно не оголосив акторський склад.


"Це роль жінки трансгендера. Жінка перетворюється на чоловіка. Мені дуже подобається цей проєкт, і я хочу в ньому працювати", – сказала вона в інтерв'ю. І додала, що хоче "глибоко зануритися в цей світ". Швидше за все мова йде про транс-спільноту.


Читайте також: Если вы любите смотреть фильмы о конце света, зомби-апокалипсисе, заражении, вы гораздо легче переживете пандемию – исследование


Проте після цього інтерв'ю Холлі Беррі отримала негативну реакцію соцмереж, бо допустила ряд помилок – обговорюючи персонажа неправильно визначила його гендерну ідентичність в граматичному роді, повідомляє Variety.


"Хто була ця жінка для мене дуже цікаво, і це, можливо буде мій майбутній проєкт", – сказала вона.


Читайте також: У Львові розпочалися зйомки фільму "Я, Побєда і Берлін" за мотивами роману Кузьми Скрябіна


У понеділок ввечері вона була змушена вибачитися і відмовитися від ролі.


"На вихідних у мене була можливість обговорити питання про майбутню роль трансгендера, і я хотіла б принести вибачення. Як цисгендер, я тепер розумію, що мені не слід було розглядати цю роль, і що спільнота трансгендерів, безсумнівно, повинна мати можливість розповісти свої власні історії", – написала вона."Я вдячна за пояснення і критичний діалог, який відбувся в останні кілька днів, і буду продовжувати слухати і вчитися завдяки своїй помилці. Я обіцяю бути союзником спільноти на екрані як перед камерою, так і поза нею".


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Читайте еще

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте