Лікар розповів, як лікуватися від коронавірусу вдома

18 октября 2020 г., 11:06:00   21   0

Лікар розповів, як лікуватися від коронавірусу вдома


Хворим на коронавірус, які лікуються вдома, не можна приймати будь-які противірусні препарати й антибіотики без призначення лікаря.


Так, перші 4-5 днів лікування COVID-19 має бути суто симптоматичним. Про це лікар-інфекціоніст Київської міської клінічної лікарні №4 Євген Дубровський розповів ТСН.ua, повідомляє UAINFO.org.


За словами фахівця, хворому на COVID-19 насамперед слід звернутися до свого сімейного лікаря за порадами та рекомендаціями.


Читайте також: Люди лечатся от коронавируса дома по интернету, а когда их привозят в больницу – мы просто за голову беремся, — главврач киевской клиники


"COVID-19 – респіраторне вірусне захворювання. Лікується, як і інші ГРВІ – силами нашого власного імунітету. Головне – не заважати і не чіпати імунну систему. Тому перші 4-5 днів лікування суто симптоматичне", – сказав Дубровський.


Крім того, вживати будь-які противірусні препарати амбулаторно зараз заборонено, оскільки це може спровокувати неконтрольовану імунну реакцію і так званий "цитокіновий шторм" – запальну реакцію, за якої відбувається атака імунітету на клітини і тканини власного організму.


Те саме стосується й безконтрольного прийому антибіотиків.


Читайте також: У ВООЗ заявили про низьку ефективність ліків від коронавірусу???????


"Жодна профілактика антибіотиками не працює. Це доведено сотнями хворих, які прибувають у госпіталі, які до цього пропили не один курс антибіотиків, але все одно надходять у стаціонар", – застеріг фахівець.


Якщо після перших 4-5 днів симптоматичного лікування стан хворого не поліпшується, треба звернутися до лікаря, щоб пройти необхідний курс обстежень і попередити можливі ускладнення, додав Дубровський.


Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Читайте еще

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте